امسال با بهترین اخبار از لپ تاپ ها در نمایشگاه CES 2020 آغاز شد.

از اولین کانسپت 5G وایرلس گرفته تا صفحه نمایش دوگانه. با وجود برخی کمبودها و البته تاخیرها، هم اکنون بسیاری از این لپ تاپ ها در اختیار ما هستند.

در لیست زیر لپ تاپ های محبوب سال 2020 تاکنون که از تست ها سربلند بیرون آمده اند مشاهده خواهید کرد:

Dell XPS 13

ترکیب کلی XPS 13 دوست داشتنی است. کمپانی دل این لپ تاپ را با یک صفحه نمایش 13.4 اینچی راهی بازار کرده که صفحه نمایش بزرگتری را در بدنۀ کوچکتر به نمایش گذاشته است. عملکرد خوب و زمان بالای ماندگاری باتری از مزایای Dell XPS 13 به شمار می رود

Apple MacBook Air 2020

این لپ تاپ همانند مک بوک های پیشین یک قهرمان در این لیست به حساب می آید. طراحی جدید کیبورد مک بوک، تجربۀ کاربری لذت بخش تری را برای فرد به ارمغان می آورد و پیشرفت خوبی محسوب می شود.

همچنین اپل قیمت این مک بوک را از 999 دلار آغاز کرد که باعث می شود ارزان ترین مک بوک اپل، کمی مقرون به صرفه تر باشد.

Asus ROG Zephyrus Duo 15

لپ تاپ Roge Zephyrus Duo 15 ایسوس هم اکنون با صفحه نمایشی دوگانه راهی بازار می شود. صفحه نمایش اصلی این لپ تاپ گیمینگ 15.6 اینچ است. اما یک صفحه نمایش 14 اینچی ثانویه در بالای صفحه کلید آن قرار دارد. این صفحه نمایش بیشتر از چیزی که تصور می کنید به کار شما می آید، مخصوصاً زمانی که روی میز کار خود جایی برای صفحه نمایش دیگری ندارید.

در این لپ تاپ از پردازندۀ Intel Core i9 و کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2080 Super Max-Q استفاده شده که قدرت بالایی را در هنگام بازی و کار کردن با آن در اختیار شما قرار خواهد داد. اما 3000 دلار هزینه آن را هم در نظر داشته باشید!

Lenovo Ideapad Duet Chromebook

این دستگاه جداشوندۀ کوچک 10.1 اینچیِ 2 در 1، با قیمت 299 دلار شروع می شود و یک صفحه کلید مغناطیسی که قابلیت اتصال و جدا شدن از آن را دارد همراهش است.

این دستگاه در محل کار یا خانه بسیار کاربردی خواهد بود و ارزش بالایی دارد.

نظر شما چیست؟ آیا فکر می کنید لپ تاپ دیگری وجود دارد که در لیست ما نیست؟ یا باید منتظر ادامۀ سال 2020 باشیم؟ نظر خود را برای ما بنویسید.