با توجه به لغو نمایشگاه ها و کنفرانس ها به علت شیوع ویروس کرونا، شرکت های فعال در زمینه صنعت بازی سازی ، کنفرانس ها و رویداد های خود را به صورت آنلاین و پخش زنده برگزار میکنند.
شرکت فرانسوی یوبی سافت نیز از این قاعده مستثنا نیست، با توجه به لغو مراسمE3 2020
یوبی سافت در رویدادی با نام ubisoft forward به معرفی بازی های در دست احداث خود پرداخت .
در این کنفرانس آنلاین سه بازی قابل پیش بینی معرفی و اطلاعاتی راجع به یک بازی بتل رویال رایگان، منتشر شد که در ادامه بررسی خواهیم کرد:

عنوان Assassins creed valhalla :
نسخه جدید از سری بازی های پر طرفدار assassins creed که یوبی سافت پیش تر تریلر آن را منتشر کرده بود، در این رویداد معرفی و زمان انتشار آن مشخص گردید:
این بازی در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ برای تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد.
این بازی بازی متفاوتی با نسخه های قبلی است چرا که علاوه بر فضای فانتزی زمان وایکینگ ها ،
روی مبارزات و گیم پلی بازی تغییرات زیادی اعمال شده و برای تولید آن زمان زیادی صرف شده به طوری ک تیم سازنده برای تولید منظره ها در غالب یک تیم به نروژ سفر کرده و شاید عجیب باشد که برای مدتی به سبک وایکینگ ها زندگی کرده اند تا حس بهتری را در باز برای انتقال به بازیکن پیاده کنند!

عنوان WATCH DOGS legion :
یکی دیگر از عنوان هایی ک کاربران مدت زیادی است ک انتظار آن را میکشند، نسخه جدید واچ داگز است. این بازی در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۹ برای پلتفرم های پلی استیشن و ایکس باکس و همچینن pc منتشر خواهد شد که ابتدا برای کنسول های نسل جاری میباشد اما کاربران با یک آپدیت رایگان میتوانند آن را به نسخه نسل جدید تبدیل کنند.
این بازی نیز دستخوش تغییرات زیادی شده و از تریلری ک یوبی سافت منتشر کرد باید منتظر یک بازی جذاب و متنوع باشیم.
البته لازم به ذکر است یوبی سافت سابقه خوشی در تبدیل تریلر به بازی اصلی ندارد !


عنوان Far Cry 6 :
نسخه جدید از سری بازی های پرطرفدار و خاطره ساز فار کرای در راه است!
یوبی سافت پس از دو تجربه موفق far cry 5 و new down در حالی به استقبال انتشار این بازی میرود ک انتظار ها از آن بسیار بالاست!
این بازی نیز در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ برای تمامی پلتفرم ها منتشر میشود و این نسخه نیز با یک آپدیت رایگان به نسخه نسل جدید کنسول ها یعنی، ps5 و xbox series x تبدیل خواهد شد.
گیم پلی منتشر شده از این بازی نوید یک بازی مهیج، جذاب ، متنوع و غنی را میدهد اما باید برای بررسی دقیق آن، تا انتشار صبر کرد.

بتل رویال رایگان از یوبی سافت!
عنوان hyper scape :
چندی پیش نسخه بتا از بتل رویال یوبی سافت برای پلتفرم pc منتشر شده بود اما طی رویداد اخیر زمزمه هایی از انتشار نسخه اصلی به گوش میرسید.
این بازی در سال ۲۰۵۴ روایت میشود و بر اساس نسخه بتا و تریلر ها باید بازی جالب و مهیجی از آب دربیاید.
قابلیت جدید ک یوبی سافت ارائه کرده ، قابلیت سینک شدن استریمر با توییچ است ، چگونه؟
بدین صورت ک در توییچ بیننده ها میتوانند طی یک رای گیری اتفاقی را در بازی رقم بزنن برای مثال جاذبه زمین را کم کنند! این قابلیت بسیار جالب و خوش استقبال بوده .

امیدواریم این مطالب مفید فایده واقع گردد.